Eko Higjiena

Samanta shfaqet e mrekullueshme

/ 1 minutë lexim

Artistja e njohur, Samanta Karavella, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale mundohet të qëndrojë afër 538 mijë ndjekësve, përmes postimeve nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, artistja ka zgjedhur që të shpërndajë disa imazhe të shkëputura nga klipi i këngës së fundit.

Vali Ranch

Bukuroshja brune u pa me një fustan ngjyrë bezhë, duke theksuar kështu gjoksin e formësuar.

“Emnin tem” mban titullin prodhimtaria muzikore, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Ndërkohë postimi i artistes u prit mirë fansat e saj, duke u komentuar pozitivisht. /Telegrafi/