Samanta shfaq pjesë nga projekti i ri

Këngëtarja shqiptare Samanta Karavella ka vetëm pak kohë prej që lansoi projektin e saj më të ri muzikor ‘Kush jam’, por ajo nuk ka ndërmend të ndalet.

Ajo përmes llogarisë së saj Instagram vjen më një fotografi të re, e që është realizuar gjatë gjirimeve të klipit të ri që do ta sjellë shumë shpejtë.

Por Samanta nuk ka dhënë më shumë detaje në këtë postim duke ruajtur befasinë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).