Samanta merr vëmendjen me pozat e reja

Përveç të qenit një këngëtare e pëlqyer, Samanta Karavella josh vëmendjen e publikut edhe me dukjen e saj.

Ajo ndiqet nga më shumë se gjysmë milion fansa në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë të martës, këngëtarja i ka publikuar disa fotografi me poza atraktive që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Këngëtarja është shfaqur me një veshje që i ekspozon pjesën e dekoltesë, ndërkohë që paraqitet me sutiene në imazhet ‘selfie’ të saj.

Ndryshe, Samanta është paraqitur tërheqëse edhe në videoklipin e këngës “Mala X Cha Cha Cha” që numëron mbi 1.5 milion shikime. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS