Samanta Karavella më e bukur se kurrë në klipin e ri

U përfol në media se këngëtarja e njohur Samanta Karavella, shumë shpejt pritet të vijë me një super bashkëpunim, që target ka dhe arenën ndërkombëtare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E ajo që bie në sy, është paraqitja tejet e kuruar e këngëtares në klipin e ri, që është në pritje të lansimit.

Këtë përshtypje na kanë lënë fotografitë e postuara nga vetë këngëtarja, besoj pajtoheni edhe ju…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).