Samanta joshëse, në të shkurta vjen provokuese

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella është një nga këngëtaret që njihet për thjeshtësinë e saj dhe bukurinë natyrale.

Samanta konsiderohet edhe si një nga femrat më seksi shqiptare, ajo është tejet aktive në rrjetet sociale të cilën e pasuron edhe imazh të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja nga Shqipëria së fundi erdhi goxha provokuese teksa theksoj format në një veshje me stil dhe mjaft verore.

Në të shkurtë Samanta dukej joshëse dhe padyshim në formë të mirë.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është kënga ‘Ku ma le’ të cilin e solli së bashku me videoklip./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).