Samanta gati për “goditjen” e radhës, ja prova!

Ka vetëm pak kohë që ka publikuar duetin e suksesshëm me reperin 2Ton, por mesa duket këngëtarja Samanta Karavella nuk do të ndalet.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foton e një zemre të zënë nga duart dhe krahas saj ka shkruar: “Duke u bërë gati”.

Ndërkohë burime për Gazeta Express kanë bërë të ditur se ajo punon aktualisht për publikimin e një klipi të ri ku do të vijë vetëm këtë herë dhe jo në duet.

Ndërkohë mbetet për tu parë nëse këngëtarja do të ruajë linjën e sukseseve që ka patur deri tani me publikimet e saj si solo po ashtu edhe sa i përket bashkëpunimeve./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS