Salernitana-Napoli, Rrahmani startues i padiskutueshëm

Janë publikuar formacionet e ndeshjes mes Salernitanas dhe Napolit, e vlefshme për javën e 19-të në Serie A.

Nga minuta e parë në këtë ndeshje do të luajë edhe qendërmbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani, shkruan Gazeta Express.

Napoli do të kërkojë të rris distancën me ndjekësit e tjerë në krye të tabelës.

Aktualisht, napolitanët kryesojnë me 47 pikë, nëntë më shumë se Milan që mban pozitën e dytë.

Në anën tjetër, Salernitana gjendet e 16-ta me 18 pikë gjithsej.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS