Sa kushton sot nafta e benzina në Kosovë?

Një litër naftë sot kushton 1.73 cent.

Çmimoren e derivateve për 48 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Teksa benzina kushton 1.41 dhe gasi 0.72.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS