Sa fiton Enca nga OnlyFans?

Katër muaj më parë, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Enca njoftoi se ajo ka hapur një llogari në platformën për të rritur, “OnlyFans”.

OnlyFans është një lloj i mediave sociale, sikur Instagrami, YouTube dhe Facebook. Por për dallim prej këtyre rrjeteve sociale të cilat nuk lejojnë materiale me përmbajtje eksplicite dhe seksuale, OnlyFans i lejon të gjitha këto.

E ftuar në Prive, këngëtarja përgjigjet në “50 pyetjet”. Një nga pyetjet që ajo do të përgjigjet është se sa të ardhura nxjerr nga kjo platformë.

E pyetur se sa po fiton nga faqja ajo u përgjigj me “Marshallah” duke treguar kështu se fitimet janë të mëdha.

Tutje Enca ka treguar se faqen nuk e përdor vetëm për të hedh foto.

“Nuk e kam vetëm për foto të nxehta, komunikoj shumë me fansat aty, hedh informacione për new songs apo qa jam duke bërë në përditshmëri ama edhe foto të nxehta ke sa të duash”, tha Enca.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS