Ryva si asnjëherë më parë shfaqet e bukur dhe e veçantë me këtë fustan

Ryva Kajtazi i kushton shumë rëndësi dukjes së saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ryva, shumë shpesh shfaqet me fustan tejët unik dhe të veçantë.

Këngëtarja është nënë e dy fëmijëve, por trupi i saj merr vëmëndjen gjithmonë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS