RCCOLA

Ryva shfaqet unike me këtë veshje, merr vëmendje me këtë detaj interesant

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja, Ryva Kajtazi, ka publikuar një fotografi të bukur në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ryva është shfaqur e veshur me një veshje dhe pamje elegante.

KKGJILAN

Përndryshe, Ryva është nënë e dy fëmijëve, por që gjithmonë në paraqitjet e saja shfaqet unike.