Ryva shfaqet plot stil

Këngëtarja Ryva Kajtazi, edhe pse dy vitet e fundit nuk është edhe aq aktive në skenën e muzikës, ajo vazhdon të na befasojë me veshjet me stil të cilat i përdor gjatë përditshmërisë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil dhe pamje të kuruar.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).