Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë dukje, shfaqet shumë elegante

Ryva Kajtazi, gjthmonë shfaqet e rregulluar bukur dhe me sharm, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ryva është nënë dy fëmijëve.

Ajo shquhet për elegancën e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS