Ryva Kajtazi nënë e dy fëmijëve, por trupi i saj është për tu marr “zili”

Ryva Kajtazi, është nënë e dy fëmijëve, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ryva është aktive në skenën muzikore.

Këngëtarja ka postuar një foto në “Instagram”, me një fustan të kuq.

Ky fustan po Iitregon format e mira trupore të këngëtarës dhe aktores.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS