Ryva Kajtazi edhe moderatore

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Ryva Kajtazi edhe pse shumë e angazhuar në muzikë edhe në biznesin e saj privat, nuk po e lë veten me kaq, ajo tashmë është duke e provuar veten edhe në rolin e moderators, transmeton Telegrafi.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në një bisedë për RTV Dukagjinin, ku ka thënë se tashmë është çdo gjë në pjesën fillestare, por ajo çfarë ka treguar është se emisioni do të jetë përkrah Valon Malokut dhe me karakter argëtues.

Ndryshe edhe sa i përket angazhimit të saj në muzikë, Ryva nuk po ndalet. Këngëtarja ka thënë se në prag të sezonit veror do të vijë me një këngë ritmike të plotësuar me videoklip./Telegrafi/.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).