Eko Higjiena

Ryva befason me paraqitjen e saj

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja, Ryva Kajtazi, ka publikuar një portret të bukur familjar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja është shfaqur e lumtur me bashkëshortin e saj dhe fëmijët e tyre.

KKVITI

Ryva si gjithmonë është shfaqur bukur e rregulluar dhe duket në formë të mirë fizike.