Rudina Magjistari bën ndryshimin e befasishëm, kështu nuk e kishit parë ndonjëherë

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Megjithatë ditën e sotme moderatorja u shfaq mjaft ndryshe teksa flokët e verdhë i kishte bërë me onde. Për këtë ndryshim Rudina pyeti dhe ndjekësit e saj nëse i shkonin apo jo dhe shumë prej tyre pohuan se moderatorja dukej shumë bukur me atë pamje.

Kujtojmë se hera e fundit që Magjistari ka ndryshuar “look” ka qenë disa muaj më parë kur u shfaq me flokët në ngjyrë karrote, ndryshim ky që zgjati vetëm disa minuta.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).