Rrini gati, Jaffa Champion po shpërblen konsumatorët!

Brendi i shijes botërore, Jaffa Champion së shpejti po vjen me një kampanjë shpërblyese për gjithë konsumatorët e vet.

Rrini gati sepse shumë befasi në shpërblime po ju presin të gjithë juve konsumatorë të brendit tonë. Për fillimin e super kampanjës, mënyrën e lojës dhe rreth shpërblimeve do të njoftoheni përmes rrjeteve sociale në Facebook dhe Instagram.

Na ndiqni në Jaffa Champion për më shumë informacione. Jaffa Champion, brend i shijes botërore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).