Rrëzohet aksidentalisht, humb jetën viktima

Gjilan – Në Ranillukë viktima mashkull kosovar dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në shtëpinë e shëndetit ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS