Fundamenti

Rrëzohet aksidentalisht, humb jetën viktima

/ 1 minutë lexim
KKGJILAN

Gjilan – Në Ranillukë viktima mashkull kosovar dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në shtëpinë e shëndetit ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

KKGjilan

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/