Rrëfimi i Eneda Tarifës: Mund të martohem sërish, i kërkoj falje vajzës time

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Treshat” me Bora Zemanin dhe vëllezërit Veshaj, Eneda Tarifa ka bërë një rrëfim të sinqertë për marrëdhënien e saj me të bijën, duke prekur publikun.

Eneda rrëfeu në “Makinën e së vërtetës” se shumë herë, në mënyrë të pavetëdijshme, nervat dhe streset e punës ia shkarkon të voglës së saj, Arias.

Megjithatë, Eneda nuk ngurron t’i kërkojë falje të bijës për veprimin e saj të paqëllimshëm.

“Ndodh, por e marr dhe ja shpjegoj, madje shpesh i kërkoj dhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, u shpreh këngëtarja e emocionuar, duke marrë duartrokitjet e sallës.

Gjithashtu, e pyetur nëse po mendon një martesë të dytë, Eneda u përgjigj se do të martohej sërish nëse do të gjente personin e duhur.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).