Mobi Casa

Rrahmani shënon gol spektakolar ndaj Juventusit

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Amir Rrahmani ka gjetur golin e tij të parë këtë edicion në elitën e futbollit italian.

Qendërmbrojtësi kosovar ka realizuar në sfidën derbi ndaj Juventusit duke ngritur epërsinë e Napolit në 3-1.

Mobi Casa

Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës pranoi një top të mirë në zonë nga Kvara dhe me një goditje të fortë realizoi golin e tretë të Napolit në minutën e 55-të.

Rrahmani deri më tani është ndër futbollistët më të mirë në fushë për Napolin. /Telegrafi/