Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri

Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi dhe po fiton 1-0 në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ishte kapiteni i “Dardanëve”, Amir Rrahmani, ai që realizoi për 1-0 në minutën e nëntë, atëherë kur tifozët po nderonin legjendën, Fadil Vokrri, raporton Gazeta Express.

Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).