Rrahje në Zhegër, i dëmtuar kërkon ndihmë në Emergjencën e Gjilanit

Gjilan – Viktima nga fshati Zhegër i ka raportuar Policisë së Kosovës se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga i dyshuari po ashtu shqiptar.

Si pasojë e goditjes viktima ka pësuar lëndime trupore. Viktima ka marrë tretmanin mjekësor në Emergjencën rajonale në Gjilan dhe pas tretmanit është liruar. Rasti procedohet në PTH njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).