RCCOLA

Rrahje në Kllokot, policia konfiskon një pushkë gjuetie

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Kllokot – Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Uji Dea

Nuk raportohet për të lënduar. Lidhur me rastin është konfiskuar një pushkë gjuetie. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/