Rrahje masive në Viti, arrestohen pesë të dyshuar

Viti – Në sheshin “Njazi Azemi” në Viti, raportohet se pas një mosmarrëveshje, gjashtë persona janë rrahur mes veti.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor. Pesë të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje ndërsa një gjendet në arrati njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).