Rrahën mes vete tre gjilanas, përdoren mjete të forta

Gjilan – Në rrugën, “Zija Shemsiu” në Gjilan, pas një mosmarrëveshje verbale mes tre të dyshuarve shqiptarë, ka ardhur deri te kacafytja mes tyre dhe janë përdorë edhe mjete të forta (shkopinj druri), ku lëndime trupore të lehta ka marrë njëri prej personave të involvuar), i cili ka kërkuar ndihmën mjekësore.

Rasti i dedikohet njësisë së hetimeve njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).