Rrahën e bëhen për spital, prangoset sulmuesi

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi”, në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor në emergjencën e spitalit rajonal në Gjilan, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është ndaluar për 24-orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).