Rozana Radi rrëfen për vështirësitë e saj: Kam pasur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare, por ia kam dalë vet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, njihet për shpalosjen e informacioneve nga jeta e saj private.

Ajo shpesh e ka pranuar, se një projektet e saj muzikore pasqyron edhe një realitet i jetës së saj në të vërtetë.

Kësaj radhe, në një postim në rrjetin social Instagram ajo ka emocionuar fansat, teksa ka treguar vështirësitë gjatë viteve.

“Unë mendoj që nuk kam qenë kurrë perfekt. Jeta më ka sfiduar me humbje të mëdha. Humba babanë në moshën më delikate e dy vite më vonë edhe nënë time. Me ikjen e tyre frika e vdekjes më ndjek ngado”, është shprehur ajo.

Përkundër këtyre, Rozana theksoi: “Kam pasur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare por ia kam dalë e vetme, sepse kam menduar gjithmonë me zemër duke mos ia zgjatur dorën askujt”.

Vlen të përmendet se anash postimit ajo ka shkruar ‘meditim’, ndërsa tregoi anën e errët të saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).