Rozana Radi, nuk e lë askënd t’ia prishë ‘tymin’ e duhanit

Në një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram, shihet Rozi duke u relaksuar si kurrë më parë, midis pishine.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi, duket se këtë verë i është betuar vetës, se nuk do t’a lejojë njeri t’i ‘prishë’ tymin e duhanit, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram, shihet Rozi duke u relaksuar si kurrë më parë, midis pishine.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).