Rozana Radi nga deti pozon përplot stil

Këngëtarja Rozana Radi tash e sa ditë ka vendosur të ikë larg zhurmës së Tiranes, dhe impenjimeve rreth punës, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Rozi ka preferuar të pushojë në rivierën greke, nga ku dhe ka pozuar me shumë stil, siç mund ta shikoni edhe vetë, në fotografinë e postuar në profilin e saj në Instagram.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).