Rozana Radi ka një mesazh

Rozana është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku për shumë vite.

Edhe pse tani e disa kohë po i mungon tregut muzikorë, Rozana po i qëndron afër ndjekësve në rrjete sociale.

Rozana njihet edhe si një nga artistet që promovon dhe ruan vlerat kombëtare.

Në postimin e fundit ajo ka një mesazh për mbrojtjen e ambientit : Toka nuk është taketuke”

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS