Rozana Radi i sfidon vitet, mbahet në formë të mirë

Këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi ka kohë që qëndron në skenën muzikore shqiptare, duke sjellë muzikë të bukur ndër vite.

Ajo përpos si këngëtare, njihet edhe si tekstshkruese mjaft e zonja, shkruan Indeksonline.

Rozi edhe pse tani ka mbushur 40 vite, ka arritur të mbahet në formë mjaft të mirë.

Bukuria dhe format e saj trupore, duket se i kanë bërë ballë me sukses viteve.

Së fundmi ajo është paraqitur mjaft joshëse përmes një fotografie, ku ka theksuar linjat trupore, e veshur me një fustan të zi. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS