Rozana bën urimin më të mirë për Vitin e Ri

Por, urimin më të mirë dhe me domethënës deri më tani e ka bërë këngëtarja, Rozana Radi, shkruan lajmi.net

Viti i Ri sot urohet nga shumë fytyra publike.

Por, urimin më të mirë dhe me domethënës deri më tani e ka bërë këngëtarja, Rozana Radi, shkruan lajmi.net

Ajo ka uruar që në botë të mos ketë asnjë luftë dhe një botë sa më të mirë të fëmijëve.

Duke e ditur se sa shumë po vriten njerëzit në luftërat që po zhvillohen ditët e sotme dhe duke ditur se sa shumë po keqtrajtohen fëmijët, urojmë shumë që këto fjalë të Rozit të bëhen realitet!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).