Rovena Stefa sot ka festë, kjo është arsyeja…

Këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Stefa gjatë festave të Nëntorit, i ka argëtuar bashkatdhetart tanë në Itali.

E pastaj me avionin e parë, është kthyer në Tiranë, pasi sot feston ditëlindjen motra e saj e vogël Irva Stefa.

“Gëzuar ditëlindjen, motra ime e bukur” ka shkruar Rovena, në profilin e saj në Instagram./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).