Rovena Stefa shfaqet e mbuluar e gjitha me euro, “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare?”

Rovena Stefa është mjaft aktive kohëve të fundit në “Tik-Tok”, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rovena njihet për format e mira trupore të saj.

Rovena në “Tik-Tok”, së fundmi ka postuar një video, në të cilën shfaqet e mbuluar me euro dhe thotë: “Se dëgjova se tha dikush që Rovi s’ka pare? Khëë”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS