Rovena Stefa flet për karantinën: Operova hundën pasi s’kisha punë tjetër

Këngëtarja Rovena Stefa ishte e ftuara e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Ajo foli për planet sa i përket karrierës por nuk u shpëtoi as pyetjeve nga jeta e saj private.

Stefa e cila së fundi pranoi se është në një lidhje dashurie, përshkroi edhe ditët e karantinës të cilën do e mbajë mend gjatë, nëse jo për tjetër, për operacionin që i ndryshoi jetën.

Ylli i hitit “Dasma” zbuloi se në atë kohë iu nënshtrua operacionit për rregullimin e hundës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).