Rovena Stefa e përmbyllë me sukses Maratonën e Këngës

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa, pothuajse nuk ka munguar në asnjë edicion të Maratonës së këngës popullore, eveniment ky që organizohet në mëmën Shqipëri, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E mbrëmë ka qenë përmbyllja e këtij edicioni, ku si përherë Rovi me përformancen dhe stilin e saj të veçantë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

“Sonte për mbylljen e Maratonës së Kënges Tiranë, kënga “Vish fustanin me toka” së shpejti në Youtube me xhirimet nga gjithë qytetet shqiptare”, ka shkruar Rovena.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).