Ronela tregon se pse nuk do të japë intervista këto kohë

Artistja pati një arsye dhe atë e zbuloi në rrjete sociale.

Ajo tha se nuk do të dalë në media derisa të mbarojë të gjitha projektet muzikore që ka në kokë.

Këngëtarja shqiptare po punon ditë dhe natë për këngë të reja, prandaj këto kohë nuk do ta shihni në emisione televizive. Poashtu, ajo është duke kënduar gjithandej trojeve shqiptare, pasi është goxha e kërkuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS