Ronela si kameleon, bën ndryshimin e radhës në pamje

Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e radhës në pamje.

Ronela Hajati njihet si një nga artistet e estradës, e cila eksperimenton shumë në pamje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi në Instagram, përmes së cilës tregoi ndryshimin drastik në pamje.

Ajo kësaj radhe ka ngjyrosur flokët e bardha dhe ky ndryshim po i shkonte për shtati asaj.

Për ndryshe, “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth projekteve të reja. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).