Ronela me një dukje ndryshe nga paraqitjet e rëndomta

Ronela Hajati pëlqen të eksperimentojë me dukjen e saj, ashtu që shpesh e shohim me paraqitje të pazakonta.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 668 mijë ndjekës, shohim imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e këngëtares.

Kësaj radhe, ajo ka përzgjedhur një fotografi, në të cilën është paraqitur me paruke bionde dhe veshje komplete të ngushta me ngjyrë të kaltër.

“Dua të jem e tij”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për këtë postim që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Në javët e fundit, Ronela ka sjellë disa imazhe që kanë tërhequr vëmendjen e gjinisë së fortë, dy prej tyre jua sjellim më poshtë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).