Ronela largohet nga monotonia e mbylljes, relaksohet në plazh

Ronela ka shijuar ditën me diell në plazh.

Qëndrimi për javë të tëra të mbyllur në shtëpi, ka bërë që kjo situatë të bëhet monotone për të gjithë, shkruan lajmi.net.

Njësoj duhet të jetë edhe për Ronela Hajatin, e cila ditën e sotme e kaloi në plazh, nga ku edhe solli pamje për fansat.

Këngëtarja vendosi që këtë ditë ku po mbretëron koha e mirë, të relaksohet në plazhin e Dhërmisë, por nuk tregoi se kush po i bënte shoqëri.

Për ndryshe, Ronela ditë më parë ka paralajmëruar një projekt muzikor, të cilin pritet ta sjell për fansat e saj. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).