Ronela i ‘çmend’ rrjetet

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Krahas karrierës artistike muzikore ajo shpesh përfolet edhe për jetën private, por më së shumti për paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi këngëtarja vje n me një fotografi tejet të ‘nxehtë’.

Ronela shfaqet gjysmë e zhveshur, duke mbuluar gjoksin me duar, teksa në pah ka vënë të pasmet ‘bombastike’ që janë edhe pika e fortë e saj./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).