Ronela Hajati tejet me stil në videolkipin e ri

Defenetivisht njëra prej këngëtareve më me stil të estradës shqiptare, është edhe Ronela Hajati, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet më në formë se asnjëherë.

E me këtë paraqitje do ta keni mundësinë ta shikoni edhe nesër, në një prej skenave të videoklipit më të ri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).