Ronela Hajati: Ta duam jetën dhe njerëzit më shumë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, këtë periudhë pandemie ka qenë tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo në llogarinë zyrtare, Instagram numëron 588 mijë ndjekës dhe nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat e saj.

30-vjeçarja së fundmi ka publikuar disa imazhe pa makijazh, ndërsa ka dërguar një mesazh inkurajues për ndjekësit.

“Ardhja në jetë, është dhurata më e bukur që mund të jepet! Çdo njeri ka ciklin dhe qëllimin e tij. Çdo gjë është relative, kush është i keq me mua, është i mirë me dikë tjetër”.

“Ta duam jetën dhe njerëzit më shumë! Kujdesuni. Më ka marrë shumë malli për ju”, ka shkruar mes tjerash Hajati.

Si shumë nga artistët e tjerë, edhe Ronela i ka pezulluar aktivitetet e saj muzikore për shkak të përhapjes së coronavirusit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).