Ronela Hajati sonte iu lë pa gjumë…

Është padyshim një prej femrave më seksi shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria komentohet për format e saj të plota e për të cilat ajo vazhdimisht tregon se është shumë krenare.

Asetet e saj ‘përvëluese’ ajo i ka treguar edhe në postimin e radhës.

Ronela ka publikuar një imazh nga shtrati e veshur vetëm në të brendshme ku ajo dukej seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Përmes kësaj fotografie këngëtarja e njohur ka paralajmëruar projekti e ri i cili pritet të lansohet së shpejti./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).