Ronela Hajati, si shqiponjë midis spektaklit

Defenetivisht në vitin 2018, këngëtarja Ronela Hajati, e shijoi suksesin e karrierës së saj, pasi përveçse lansoi disa këngë që u pëlqyen nga publiku, ajo iu rikthye edhe festivaleve.

Me këngën “Vuj Vuj”, ajo u prezantua në Natën e parë të “Këngës Magjike”, derisa jo që binte në sy ishte veshja e saj që e bënte Ronelen si shqiponjë, me shoqëruesit e keorografisë përreth./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).