Ronela Hajati shkëlqen me paraqitjen e saj në tapetin e kuq

Ronela Hajati, është këngëtare me një stil mjaftë të veçantë dhe unik

Shpeshherë ajo komentohet për paraqitjet e saj dhe për linjat përfikte që ajo posedon, sidomos për të pasmët gjigante, shkuan “Kosovarja”.

Në tapetin e kuq ajo mori vëmendje me furanin e zi të thjeshtë, ku po dukej si yll Hollivudian.

Ndër të tjera, fotografitë i shoqëri edhe me një mbishkrim, ku ka shkruar:Fillimi i Dhjetorit./Kosovarja/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS