Ronela Hajati publikon këngën e re “MVP”

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re me titull “MVP”.

Kënga është ritmike dhe RnB, gjersa vijën melodike dhe tekstin i ka realizuar vet Ronela.

Ndërkohë, muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Tull Production.

Klipi i këngës është realizuar i tëri në ngjyrat bardhë e zi, teksa këngëtarja vjen mjaft e veçantë në dukje dhe stil.

“Kjo këngë është për qejf, atëherë kur mendon se dhe nëse ke problemet më të mëdha,do ekzistoje gjithmonë një qoshe ku mund te kërcesh! Ju dua!”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Instagram pas publikimit të këngës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).