Ronela Hajati: Nuk dua të dashur, dua vetëm shëndet dhe punë

Ronela Hajati është një nga këngëtareve më të komentuara në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ronela Hajati, përmes një instastory në “Instagram”, ka postuar një foto të saj dhe me një shkrim ku ka çuditur.

Ajo sipër fotos ka shkruar ” Të dashur nuk dua, larg mundësisht nga jeta ime ti xhind që do të marrësh vëmendje dhe kohë.. Unë dua vetëm shëndet dhe punë”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS