RCCOLA

Ronela Hajati lanson këngën e re “TQR”

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati po vazhdon të punojë për projekte të reja.

Edhe së fundmi, ajo ka publikuar një këngë të re që vjen plot ritëm teksa paraqitet edhe me një stil unik.

“TQR” mban titullin kënga e cila është shoqëruar edhe me videoklip që u realizua nga ‘Max Production’.

ARKATANA

Teksti i këngës u shkrua nga vet Morena, e cila gjithashtu ka realizuar melodinë, ndërsa për muzikën dhe aranzhmanin u përkujdes Apollo Producer.

Projekti gjendet në kanalin zyrtar të Ronelës në YouTube dhe në të tjera platforma muzikore, teksa padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj.

Ndërkohë, Ronela e cila pak javë më parë njoftoi se ka edhe shumë projekte të tjera rrugës, është gjithashtu prezente me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/